Общинска избирателна комисия Камено


РЕШЕНИЕ
№ 145
Камено, 28.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

община Камено

област Бургас

 

ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

 

Брой мандати за общински съветници

 

..............Седемнадесет .................                             ...................17..............

                             с думи                                                                 с цифри

 

 

Днес, 28.10.2019 г., в 08,00 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е Двеста и дванадесет................212........... гласове.

(с думи)                               (с цифри)

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:

 

Имена на общински съветници

БРОЙ ГЛАСОВЕ

     с думи                                   с цифри

Божидар Калудов Стефанов

……………                           ……………

Димитър Андонов Николов

……………                          ……………

Дияна Славова Гочева

 

Елена Вангелова Димитрова – Мутафова

 

Жечка Тодорова Тодорова

 

Живка Тенева Шимерова

 

Иван Георгиев Димитров

 

Иван Енев Енев

 

Камен Веселинов Тодоров

 

Красимир Стоянов Стефанов

 

Николай Иванов Петров

 

Радослав Георгиев Иванов

 

Радослав Иванов Балтаджиев

 

Румяна Атанасова Сотирова

 

Стефан Георгиев Иванов

 

Цветовир Петров Петров

 

Янчо Илиев Проданов

……………                           ……………

 

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

               …………Седемнадесест………….                     …17…

                                     (с думи)                                           (с цифри)

 

  1. IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                                   с цифри

1.

ПП ГЕРБ

Десет                           10

2.

Движение за права и свободи - ДПС

Един                             1

3.

БСП за България

Четири                          4

4.

ПП Съюз на демократичните сили

Два                                 2

 

  1. V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

1.

 

1.

Добри Стефанов Добрев

А

31

 

ПП АТАКА

2.

Валентина Димова Лазарова

А

4

 

 

3.

Дочка Русева Трифонова

А

3

 

 

4.

Николай Иванов Иванов

А

3

 

 

5.

Добри Минков Ковачев

Б

0

2.

Национален фронт за спасение на България

1.

Иван Стоянов Кузманов

А

154

2.

Георги Пенев Манолов

Б

1

3.

Иванка Стойкова Банева

Б

1

4.

Галина Славова Костадинова

Б

0

5.

Николинка Георгиева Атанасова

Б

2

6.

Милена Живкова Енчева

Б

1

3.

ПП ГЕРБ

1

Радослав Иванов Балтаджиев

Б

54

2

Янчо Илиев Проданов

Б

49

3

Румяна Атанасова Сотирова

Б

119

4

Камен Веселинов Тодоров

Б

45

5

Иван Георгиев Димитров

Б

30

6

Иван Енев Енев

Б

32

7

Жечка Тодорова Тодорова

Б

38

8

Дияна Славова Гочева

Б

30

9

Божидар Калудов Стефанов

Б

3

10

Стефан Георгиев Иванов

Б

16

11

Теньо Георгиев Ганчев

Б

40

12

Вълчо Ангелов Стайков

Б

77

13

Красимир Георгиев Лимперов

Б

14

14

Иванка Димитрова Драгова

Б

14

15

Иван Стефанов Георгиев

Б

12

16

Денка Динева Петрова

Б

3

4.

ПП ВОЛЯ

1

Светла Славова Арабаджиева

А

17

5.

Движение за права и свободи - ДПС

1

Димитър Андонов Николов

А

235

2

Асен Чанков Факалийски

Б

0

3

Георги Стоянов Георгиев

Б

0

4

Емил Мариянов Стоянов

Б

2

5

Янко Андонов Христов

Б

0

6

Йордан Господинов Тодоров

Б

0

7

Хюсеин Редван Муса

Б

6

6.

БСП за България

1

Цветомир Петров Петров

А

598

2

Елена Вангелова Димитрова-Мутафова

Б

12

3

Красимир Стоянов Стефанов

Б

5

4

Андон Димитров Николов

Б

6

5

Живка Тенева Шимерова

Б

8

6

Милен Стефков Мирянов

Б

26

7

Дора Илиева Тяснова

Б

12

8

Доника Руменова Караиванова

Б

23

9

Живко Михов Бараков

Б

37

10

Недялко Димитров Костов

Б

11

11

Силвия Ангелова Серафимова

Б

3

12

Ралица Драгомирова Бодурова

Б

14

13

Димитринка Колева Димитрова

Б

10

14

Марийка Йорданова Бонева

Б

6

15

Кичка Георгиева Радева

Б

5

16

Стоянка Кирякова Атанасова

Б

6

17

Магдалена Иванова Иванова

Б

9

7

ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

1

Николай Иванов Петров

А

203

2

Марияна Малчева Стоянова

А

43

3

Радослав Георгиев Иванов

А

28

4

Пламен Георгиев Иванов

Б

11

5

Динко Янев Динев

Б

5

6

Евгени Вичев Вичев

Б

8

7

Йордан Христов Йорданов

Б

5

8

Симеон Станков Стоянов

Б

0

 

(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.

 

  1. VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

1. Божидар Калудов Стефанов

2.Димитър Андонов Николов

3.Дияна Славова Гочева

4.Елена Вангелова Димитрова–Мутафова

5.Жечка Тодорова Тодорова

6.Живка Тенева Шимерова

7.Иван Георгиев Димитров

8.Иван Енев Енев

9.Камен Веселинов Тодоров

10.Красимир Стоянов Стефанов

11.Николай Иванов Петров

12.Радослав Георгиев Иванов

13.Радослав Иванов Балтаджиев

14.Румяна Атанасова Сотирова

15.Стефан Георгиев Иванов

16.Цветовир Петров Петров

17.Янчо Илиев Проданов

 ПП ГЕРБ

Движиение за права и свободи

ПП ГЕРБ

БСП за България

ПП ГЕРБ

БСП за България

ПП ГЕРБ

ПП ГЕРБ

ПП ГЕРБ

БСП за България

ПП СДС

ПП СДС

ПП ГЕРБ

ПП ГЕРБ

ПП ГЕРБ

БСП за България

ПП ГЕРБ

 

 

 

 

(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:

.....................................................................НЯМА.......................................................................................................................................................................................................................

Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.


ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ....................................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ...............................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ................................

СЕКРЕТАР: .....................................

ЧЛЕНОВЕ:

1....................................

11. ...........................................

21. .....................................

2.....................................

12. ...........................................

22. .....................................

3.....................................

13. ............................................

23. .....................................

4......................................

14. ............................................

24. .....................................

5.......................................

15. ............................................

25. .....................................

6....................................

16. ............................................

26. .....................................

7.....................................

17. ...........................................

27. .....................................

8.....................................

18. ............................................

28. ....................................

9......................................

19. ............................................

29. .....................................

10.......................................

20. ............................................

...........................................

 

Председател: Живко Бойков Бойчев

Секретар: Димитър Киров Петров

* Публикувано на 28.10.2019 в 11:31 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 157 / 04.12.2019

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на Вълчо Ангелов Стайков – общински съветник в Общински съвет Камено за мандат 2019-2023 год. и обявяване на избран за общински съветник на следващия в листата на ПП ГЕРБ

  • № 156 / 03.12.2019

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на Теньо Георгиев Ганчев – общински съветник в Общински съвет Камено за мандат 2019-2023 год. и обявяване на избран за общински съветник на следващия в листата на ПП ГЕРБ

  • № 155 / 28.11.2019

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на Янчо Илиев Проданов – общински съветник в Общински съвет Камено за мандат 2019-2023 год. и обявяване на избран за общински съветник на следващия в листата на ПП ГЕРБ

всички решения